Logo

O nas

PRESORTUS – hurtownia niesortowanej odzieży używanej ze Stanów Zjednoczonych. Jesteśmy bezpośrednim i jedynym Europejskim przedstawicielem nowojorskiego producenta odzieży używanej z USA.

Działamy na polskim rynku już od 2005 roku. Dotychczas oferowaliśmy jedynie odzież używaną sortowaną.

W 2018 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o „PRE SORT” – używaną odzież niesortowaną skierowaną zarówno do dużych sklepów z odzieżą używaną jak i mniejszych ciuchlandów!

To co wyróżnia nasz towar od innych na rynku odzieży używanej niesortowanej to:

 • wysoka jakość towaru o zminimalizowanym procencie odpadu
  Oferowany przez nas PREsort już na etapie produkcji odsiewa przedmioty, które nie nadają się do dalszej sprzedaży (śmieci, zniszczone artykuły, pościel) oraz te przedmioty, które przez swoją duża wagę znacząco wpływają na wysoką cenę towaru przy jednoczesnym pogorszeniu jego jakości (książki, buty, małe AGD, torebki, kosmetyki etc.).
 • ODZIEŻ CREAM, PREMIUM, ODZIEŻ Z METKAMI
  Duży udział procentowy odzieży cream, PREMIUM oraz odzieży z metkami w naszym nie sorcie nie jest przypadkiem! Jako bezpośredni przedstawiciel producenta odzieży używanej z USA pieczołowicie dbamy o jakość naszego towaru. Przy produkcji każdego kontenera w Stanach czuwa oddelegowany przez nas pracownik pełniący funkcję KONTROLERA jakości. Daje nam to 100% gwarancję oryginalności towaru!
 • STAŁA JAKOŚĆ TOWARU
  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oszacować jakość towaru pochodzącego z danych dzielnic. Jako, że pozyskujemy odzież bezpośrednio z własnych zbiórek (door to door czy cash for clothes – bez pośredników), które prowadzone są jedynie w wyselekcjonowanych dzielnicach bogatych aglomeracji Nowego Jorku, New Jersey czy Connecticut, jesteśmy w stanie zagwarantować stałą jakość towaru dla naszych klientów.
 • SPRZEDAŻ WYŁĄCZNIE HURTOWA
  Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową, nie posiadamy własnych sklepów z odzieżą używaną.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej odwiedź zakładkę OFERTA lub skontaktuj się z nami.

profesjonalizm

dysponujemy wykwalifikowaną kadrą oraz niezbędnym zapleczem magazynowo-technicznym

doświadczenie

16 lat doświadczenia na polskim rynku odzieży używanej

terminowość

możemy zagwarantować regularne dostawy prosto z USA

indywidualne podejście do klienta

jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i oczekiwania naszych klientów, w kwestii oferowanego przez nas towaru